Segafredo Mild kawa ziarnista 1kg

Wyjątkowa mieszanka jest przeznaczona do przygotowania  w  profesjonalnych ekspresach zachwyci delikatnym smakiem i przyjemnym aromatem. W kawie ziarnistej Premium Segafredo Mild zostały zmieszane ziarna   jen ta Arabiki i Robusty najwyższej jakości z wybranych kawowych regionów świata. 

101,84 zł‎
88,56 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Segafredo Mild

Delikatny smak mieszaki Premium Segafredo Mild zachwyca o którejkolwiek porze dnia. Dzięki tradycyjnej weneckiej metodzie prażenia ta kawa pyszni się wspaniałą strukturą pełną mocy. 

Wyjątkowa mieszanka dla gastronomii pierwszej klasy

Wyjątkowa mieszanka jest przeznaczona do przygotowania w profesjonalnych  ekspresach i jako jedna z ostatnich jest nadal prażona w centrali spółki  jedna Segafredo w pobliżu włoskiego miasta Bolonia. Delikatny aromat i elegancki smak są idealne do wszystkich możliwych sposobów przygotowania kawy. Czekoladowy słodki smak stworzy wyjątkową atmosferę z każdym łykiem prawdziwego włoskiego espresso.

W ekskluzywnej kawie ziarnistej Segafredo Mild zostały zmieszane ziarna  Arabiki i Robusty najwyższej jakości z wybranych kawowych regionów świata. Spółka Segafredo wybiera ich głownie na plantacjach w Brazylii, Kostaryce i na Hawajach, gdzie dla są bardzo korzystne warunki do uprawiania kawy. 

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
1
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
2
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
French press
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje