Segafredo Intermezzo kawa mielona 250g

Mocna mieszanka korzenna i zrównoważone połączenie ziaren Arabiki i Robusty przemawiają do miłośników kawy już ponad trzydzieści lat. Mielona kawa Segafredo Intermezzo to najlepiej sprzedawana mieszanka producenta i jednocześnie należy do wspaniałego towarzysza podczas każdej okazji.

10,72 zł‎
9,32 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Segafredo Intermezzo

Miłośnicy kawy delektują się legendarną mieloną kawą  Segafredo Intermezzo już ponad trzydzieści lat. Chodzi o jedną z najstarszych mieszanek kawy  i tradycyjny proces oraz receptura sprawiają, że należy do bezkonkurencyjnie najlepiej sprzedawanych mieszanek producenta.

Legendarne Intermezzo kształtowało kulturę kawową na świecie

„Kawoholicy” z całego świata delektują się mocną mieszanką korzenną i doceniają właściwości tej silnej kawy, którą tworzą jakościowe odmiany  kawy Arabica (60 %) i Robusta (40 %). Segafredo Intermezzo jest produkowane już od 1984 roku. Wtedy była sprzedawana pod nazwą Tradizionale Rossa i miała znaczący wpływ w wytwarzaniu kultury kawowej na świecie. Dzięki swej precyzyjnej metodzie przygotowania i jakości najwyższej klasy kawa Intermezzo jest wspaniałym towarzyszem podczas każdej okazji.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
1
Gorzki
3
Kwaśność
2
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
3
Skład
Směs
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje