×

Segafredo Extra Strong kawa ziarnista 1kg

Mieszanka Premium Segafredo Extra Strong jest przeznaczona do  profesjonalnych ekspresów i jako jedna z ostatnich jest nadal prażona w centrali spółki Segafredo w pobliżu włoskiego miasta Bolonia. Ciesz się ekskluzywnym przeżyciem w każdym łyku wyjątkowej ziarnistej kawy Segafredo Extra Strong.

101,84 zł‎
88,56 netto
więcej niż 50 szt.

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Segafredo Extra Strong

Ziarnista kawa Premium Segafredo Extra Strong zainteresuje wyjątkową strukturą pełną mocy. Ta unikatowa mieszanka jest przeznaczona do przygotowania w profesjonalnych ekspresach do kawy i jako jedna z ostatnich jest prażona w centrali spółki w pobliżu włoskiego miasta Bolonia

Ekskluzywne przeżycie w każdym łyku

Ekskluzywny produkt gastronomiczny, którym jest kawa ziarnista Segafredo Extra Strong, zachwyci nawet tych najbardziej wymagających znawców kawy. Wybrane gatunki Arabiki i Robusty są doskonale zmieszane w unikatowej mieszance, która jest idealna do wszystkich specjałów kawowych. Spółka Segafredo wybiera tylko ziarna kawy najwyższej jakości wprost na plantacjach w Brazylii, Kostaryce i Hawajach, gdzie dla są bardzo korzystne warunki do uprawiania kawy.

Jeden z największych handlowców z kawą na świecie praży unikatową mieszankę Segafredo Extra Strong w małym pomieszczeniu pokolorowanym na czerwono, gdzie nadal przebiega produkcja ograniczonej ilości kawy na pierwotnych maszynach z początków lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. 

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
1
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
2
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
French press
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje