Segafredo Extra Mild kawa ziarnista 1kg

Delikatny aromat i elegancki smak są cechami charakterystycznymi mieszanki Premium Segafredo Extra Mild, która jest przeznaczono do przygotowania  w profesjonalnych ekspresach. Tylko ziarna najwyższej jakości Arabiki i Robusty oraz tradycyjna metoda wenecka prażenia zapewniają ekskluzywne przeżycie z każdym łykiem znakomitego włoskiego espresso.

101,84 zł‎
88,56 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Segafredo Extra Mild

Niezapomniane przeżycie smakowe przygotuje mieszanka premium Segafredo Extra Mild. Delikatny aromat i elegancki smak zachwyci każdego znawcę dobrej kawy. Mieszanka jest przeznaczona do przygotowania  w  profesjonalnych ekspresach i jako jedna z ostatnich jest nadal prażona w centrali spółki  Segafredo w pobliżu włoskiego miasta Bolonia.

Poczujesz jakość z każdym łykiem

Tylko ziarna najwyższej jakości Arabiki i Robusty z najlepszych kawowych regionów świata mieszają się w kawie ziarnistej Segafredo Extra Mild. Spółka  Segafredo wybiera ziarna dla tej mieszanki głównie na plantacjach w  Brazylii, Kostaryce i na Hawajach, gdzie dla są bardzo korzystne warunki do uprawiania kawy.

Tradycyjna wenecka metoda prażenia gwarantuje wspaniałą strukturę pełną mocy i niezapomniany smak kawy ziarnistej  Segafredo Extra Mild. Delektuj  się prawdziwym włoskim espresso o którejkolwiek porze dnia i przenieś się do słonecznych Włoch z każdym łykiem znakomitej kawy.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
3
Gorzki
2
Kwaśność
1
Stopień palenia
2
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje