Segafredo Espresso Classico kawa mielona 250g

Poddaj się klasycznemu espresso i skosztuj zawsze świeżą i aromatyczną kawę Segafredo Espresso Classico. Jakościowa mieszanka kawowa ucieszy każdego, kto poszukuje trwały smak dobrej kawy. Kawę mieloną Segafredo Espresso Classico w dodatku otrzymasz zapakowaną w praktycznej próżniowej puszcze, która zapewni, że zawsze będziesz miał zawsze świeżą i pięknie aromatyczną kawę.

15,75 zł‎
13,69 netto
więcej niż 50 szt.

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Segafredo Espresso Classico

Ciesz się i poddaj się aromatycznej i świeżej kawie Segafredo Espresso Classico, którą otrzymasz zapakowaną w  praktycznej puszcze próżniowej. Jakościowa mieszanka kawowa przewyższa wszystkie kawy w całej Europie i ucieszy każdego, kto lubi spędzać wolny czas lub czas w pracy z filiżanką dobrej kawy.

Niepokonany smak klasyki

Przenieś się do słonecznych Włoch i ciesz się niekończącym się  dolce vita. Z tradycyjną mieszanką kawową pójdzie Ci „jak po maśle“. W kawie mielonej Espresso Classico mieszają się te najbardziej jakościowe ziarna kawowe, które wytwarza gładkie i mocne  espresso.

Dzięki próżniowemu opakowaniu zawsze otrzymasz świeżą kawę z niezapomnianym aromatem. Czy chciałbyś skosztować espresso, cappuccino lub caffe latte? Kawa mielona Segafredo Espresso Classico to świetny wybór dla Twego sposobu przygotowania kawy.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
1
Gorzki
3
Kwaśność
2
Stopień palenia
2
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje