PELLINI TOP Arabica 100% bezkofeinowa kawa 10szt

Zakochaj się w najlepszej mieszance włoskiej prażalni PELLINI i delektuj się także  odmianą bezkofeinową . Kawę Pellini TOP 100% Arabica Dec możesz przygotować w ekspresie Nespresso i cieszyć się wyjątkowym aromatem i charakterystycznym smakiem wyborowej kawy bez kompromisów. Jedno opakowanie kawy zawiera 10 kapsułek i każdej kapsułce znajdziesz  5 g kawy.

16,58 zł‎
14,42 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje Pellini TOP Arabica 100% bezkofeinowa

Wyjątkowa mieszanka z certyfikowanego rolnictwa biologicznego  obszaru strefy tropikalnej obieca pierwszorzędną jakość oraz charakterystyczny smak i aromat. Najbardziej delikatna 100% Arabica bez żadnych dodatków chemicznych zachwyci każdego, kto docenia znakomitą i uczciwą kawę. Delikatne prażenie zapewnia harmonijny i subtelny smak, typowy dla mieszanki Nespresso Pellini Organic.

Kawa ze świata luksusu

Najlepszą mieszanką włoskiej prażalni Pellini możesz delektować się także w i odmianie bezkofeinowej. Dekofeinizacja kawy Pellini Top to proces, który jest przeprowadzany bardzo oszczędną metodą za pomocą tlenu i dwutlenku węgla, dzięki którym nie dochodzi do zmian aromatu ani smaku kawy. Kosztowna metoda zapewnia doskonały wynik i niezapomniane przeżycie z picia wyjątkowej włoskiej mieszanki. Ta mieszanka bezkofeinowa oferuje najwyższą jakość, którą można znaleźć na rynku kawy.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
1
Kwaśność
2
Stopień palenia
2
Skład
Směs
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje