×

Pellini Caffè Espresso Bar Vivace kawa ziarnista 1kg

Unikatowa mieszanka Espresso Bar Vivace jest następcą legendarnej kawy Pellini Classico. W porównaniu z nią jest jeszcze o jedną klasę wyżej i  zachwyci miłośników kawy mocny ciałem tj. body i zrównoważonym gorzko słodkim smakiem bez oznak kwasowości.

Regular price: 61,81 zł‎
56,78 zł‎
49,38 netto
więcej niż 50 szt.

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje Pellini Caffè Esp. Bar Vivace

Nowa mieszanka Espresso Bar Vivace stanęła w szeregu za legendarną kawą Pellini Classico. Ciemno prażona kawa z  80 % Arabiki i 20 % Robusty zachwyci miłośników kawy mocnym ciałem tj. body i zrównoważonym gorzko słodkim smakiem bez jakiejkolwiek oznaki kwasowości.

Tradycyjna proces i o wiele lepszy smak

W porównaniu z pierwotną mieszanką Pellini Classico nowa kawa Espresso Bar Vivace jest jeszcze o jedną klasę wyżej. Z słynnych regionów kawowych świata są wybierane ziarna Arabiki a Robusty tylko tej najwyższej jakości, które są później powoli i jednakowo prażone do ciemnego stopnia. Tym sposobem kawa uzyskuje  niezwykle wyraźny i mocny smak, które nie można z niczym pomylić.

Znakomitą mieszanką Pellini Espresso Bar Vivace można się najlepiej delektować wczesnym rankiem, kiedy zasmakujesz wyjątkową przyjemność z każdego łyku oryginalnej kawy. Zakochaj się w porannej rutynie z kuszącym włoskim espresso.

pellini 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
3
Kwaśność
1
Stopień palenia
3
Zawartość kofeiny
3
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje