×

Lavazza Super Crema kawa ziarnista 1kg

Niechaj się skusić smakiem miodu i suszonych owoców, które w sobie ukrywa mieszanka Lavazza Super Crema. Pikantna brazylijska i południowoamerykańska  Arabica (60 %) miesza się indonezyjską Robustą (40 %) najwyższej jakości i wytwarza unikatową mieszanką, której nie można się oprzeć.

66,83 zł‎
58,12 netto
więcej niż 50 szt.
Brand:

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje Kawa Lavazza Super Crema

Lubisz  miód i suszone owoce? Z całą pewnością zakochasz się w wyjątkowej mieszance kawy ziarnistej Lavazza Super Crema. Pikantna brazylijska i południowoamerykańska Arabica (60 %) miesza się indonezyjską Robustą (40 %) najwyższej jakości i wytwarza unikatową mieszanką, której nie można się oprzeć.

Doskonały towarzysz chwil relaksu

Kawa ziarnista Lavazza Super Crema jest coś w rodzaju pomiędzy gatunkami Lavazza Crema e Aroma i Lavazza Top. Idealna w chwilach relaksu, czy już po pracy lub w ciągu przerwy, by doładować się nową energią. Łagodny, gładki i harmonijny smak z śladami przypraw egzotycznych dostarcza przyjemny nastrój i spokój.

Przenieś się do dalekich krajów i delektuj się fascynującą mieszanką z najlepszych kawowych regionów świata. Metoda prażenia powietrzem w turyńskiej prażalni zapewnia  równomiernie prażone ziarna bez jakiegokolwiek uszkodzenia.

 

lavazza 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
1
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
3
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje