×

Lavazza Crema e Aroma kawa ziarnista 1kg

Długotrwająca aksamitna crema, intensywny smak i olśniewający aromat kawy ziarnistej Lavazza Crema e Aroma zachwycą nawet najbardziej wymagających znawców kawy. Pierwszorzędna mieszanka przynosi świat luksusowej kawy bliżej dla szerokich mas społeczeństwa i słusznie należy do najbardziej popularnych mieszanek producenta. 

Regular price: 59,16 zł‎
58,23 zł‎
47,34 netto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
12 1,85 zł‎ Do 22,20 zł‎
24 2,77 zł‎ Do 66,48 zł‎
więcej niż 50 szt.
Brand:

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje Kawaa Lavazza Crema e Aroma

Intensywny i aromatyczny smak kawy ziarnistej Lavazza Crema e Aroma kusi na swą długotrwałą aksamitną „cremę“. Znakomita mieszanka turyńskiej prażalni tworzą jakościowe ziarna Arabiki wspólnie z jednakowo jakościowymi ziarnami Robusty w stosunku 50 : 50

Lavazza przybliża świat luksusowej kawy szerokiej masie społeczeństwa

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma to synonim dla jakościowej i dobrej kawy. Codziennie na całym świecie jest sprzedawana w wielkich ilościach po i słusznie należy do  najbardziej popularnych mieszanek producenta.

Wyjątkowa mieszanka Crema e Aroma przynosi pierwszorzędne espresso na najwyższym poziomie światowym bliżej dla szerokich mas społeczeństwa. Dzięki spółce Lavazza olśniewającą i ekskluzywną kawą może delektować się  rzeczywiście każdy. Świeży i pełny smak  bez oznak nadmiernego prażenia zachwyci nawet najbardziej wymagających znawców kawy. Doskonała struktura i znakomita crema są już tylko przyjemną, ale za to bardzo ważną „wisienką  na torcie“. 

lavazza 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
1
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
3
Skład
Směs
Ekspres przelewowy
1
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje