illy Espresso Classico bezkofeinowa kawa mielona 250g

Unikatowy smak, wyjątkowy smak i żadna kofeina. Tak można charakteryzować mieloną kawę Illy Espresso bez kofeiny, która zachwyca bogatym smakiem z śladami śmietany i szczyptą gorzkości, zniewalającym aromatem czekolady, karmelu i pieczonego chleba z delikatną „cremą“. Delektuj się prawdziwym włoskim espresso nawet bez kofeiny.

Regular price: 40,20 zł‎
30,82 zł‎
26,80 netto
więcej niż 50 szt.
Brand:

Informacja o kawie


Skład

100% Arabica

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Illy Espresso bezkofeinowa

Słynny smak i unikatowy aromat średnio prażonej kawy Illy spotykają się w jej odmianie bezkofeinowej. Mielona kawa Illy bez kofeiny uszczęśliwia pełnym i długotrwałym smakiem, którym można się delektować kilka razy w ciągu dnia.

Taki sam smak, bez kofeiny

W tej wyjątkowej kawie  zakochasz się do pierwszego wejrzenia -  wspaniała  „crema“ w kolorze orzecha laskowego, która jest pełna odcieni ciemno brązowego koloru. Zrównoważony smak czekolady, karmelu i śladami pieczonego chleba to balsam dla Twoich komórek węchowych. Wystarczy tylko jeden łyczek zrównoważonej mieszanki mielonej kawy Illy Espresso bez kofeiny, by już zachwyciła Cię na zawsze .

Kawa już dawno nie pije się tylko z tego powodu, że zawiera kofeinę. Delektuj się smakiem wyjątkowej kawy także w jej odmianie bez kofeiny, którą docenią przede wszystkim kobiety w ciąży i osoby w wysokim ciśnieniem tętnicze. Bogaty smak z śladami śmietany i szczyptą gorzkości na pewno Cię zachwyci.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
3
Stopień palenia
2
Skład
100% Arabica
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje