illy Espresso Intenso - Dark Roast kawa ziarnista puszka

Śmietanowy smak z szczyptą gorzkości, czekoladowy aromat z karmelowymi nutami i śladami pieczonego chleba oraz delikatna „crema“ w kolorze orzecha laskowego są unikatowymi cechami charakterystycznymi kawy ziarnistej Illy Espresso Dark Roast. Doskonale zrównoważona mieszanka 100% Arabicy zachwyci nawet najbardziej wymagających znawców kawy.

Regular price: 38,36 zł‎
30,82 zł‎
26,80 netto
więcej niż 10 szt.
Brand:

Informacja o kawie


Skład

100% Arabica

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Illy Dark Roast

Czekoladowy aromat z nutami karmelu i śladami pieczonego chleba to charakterystyczne cechy nadzwyczajnej mieszanki kawy ziarnistej  Illy Espresso Dark Roast. Pełny i bogaty smak z odrobiną śmietany i szczyptą gorzkości „powalą Cię na kolana“.

Porywający smak i aromat kawy Illy to pierwszorzędne przeżycie

Zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Tak bowiem zachwyci Cię delikatna „crema“ w kolorze orzechu laskowego która jest pełna odcieni  ciemno brązowego koloru. Nieporównywalny smak doskonale zrównoważonej mieszanki 100% Arabicy zachwyci nawet najbardziej wymagających znawców kawy. Jasna, bogata i energiczna. Taka jest ziarnista kawa Illy Espresso Dark Roast, którą można się delektować kilka razy dziennie  ze względu na niską zawartość kofeiny. Pozwól by oczarowało Cię  prawdziwe włoskie espresso.

Wyjątkową kawą  Illy Espresso Dark Roast możesz się delektować jak rano, tak również w ciągu relaksu popołudniowego, kiedy potrzebujesz się naładować energią.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
3
Kwaśność
2
Stopień palenia
3
Zawartość kofeiny
1
Skład
100% Arabica
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
Kawiarka
1
French press
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje