×

illy Espresso Classico - bezkofeinowa kawa ziarnista 250g

Bogaty i pełny smak, charakterystyczna aromat a żadna kofeina. Taka jest kawa ziarnista Illy Espresso bez kofeiny, która zachwyci Cię delikatnym smakiem z śladami śmietany, charakterystycznym aromatem czekolady, karmelu i pieczonego chleba oraz wspaniałą „cremą“ w kolorze orzecha laskowego. Delektuj się prawdziwym włoskim espresso nawet bez kofeiny.

Regular price: 40,20 zł‎
30,82 zł‎
26,80 netto
więcej niż 50 szt.
Brand:

Informacja o kawie


Skład

100% Arabica

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Illy Espresso bezkofeinowa

Charakterystyczny smak i aromat wspaniałej kawy Illy spotykają się w jej odmianie bezkofeinowej. Wyraźny czekoladowy aromat z karmelowymi nutami i śladami pieczonego chleba to podstawowe cechy charakterystyczne unikatowej kawy ziarnistej Illy Espresso bez kofeiny. Bogaty i pełny smak jest w pełni równy z odmianą kofeinową.

Żadna kofeina, ale wciąż unikatowy smak prawdziwego włoskiego espresso

Na pierwszy rzut oka zachwyca cudowna „crema“ w kolorze orzecha laskowego, która przechodzi aż do  ciemno brązowych odcieni i pozostaje w filiżance nawet długo po jej zamieszaniu. Starannie wybrane i  tak samo starannie zmieszane i prażone ziarna są podstawą unikatowej przyjemności ziarnistej kawy Illy Espresso bez kofeiny, którą bezbłędnie poznasz już przy pierwszym łyku .

Kawa już dawno nie pije się tylko z tego powodu, że zawiera kofeinę. Delektuj się smakiem wyjątkowej kawy także w jej odmianie bez kofeiny, będziesz zdziwiony jej smakiem. Odmianę ziarnistej kawy Illy Espresso bez kofeiny docenią zwłaszcza kobiety w ciąży i osoby z wysokim ciśnieniem tętniczym. Pełny smak prawdziwego włoskiego espresso na pewno Cię zachwyci.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
3
Stopień palenia
2
Skład
100% Arabica
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
1
Kawiarka
1
French press
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje