×

Hausbrandt Gourmet kawa mielona 250g

Znakomita  mieszanka Premium zachwyci każdego miłośnika kawy. Kawa mielona Hausbrandt Gourmet składa się z dwunastu wybranych rodzajów kawy z gór Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej, które wytwarzają za niepowtarzalny smak 100% Arabiki  z nutami korzennymi i owoców cytrusowych.

38,05 zł‎
30,94 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

Směs

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Hausbrandt Gourmet

Każdy, kto doceni filiżankę dobrej kawy, musi zakochać się bezwarunkowo do  mieszanki Premium kawy mielonej Hausbrandt Gourmet. Dwanaście rodzajów wybranej kawy sprawia niepowtarzalne przeżycie kawowe, które doceni każdy miłośnik kawy.

Tradycyjna receptura = ekskluzywna mieszanka

Mieszanka wybranej 100% Arabicy z nutami korzennymi owoców cytrusowych zaprowadzi Cię do dalekich krajów  Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej, gdzie rozpoczyna się droga za niezwykłą kawą, która jest doceniana w całym świecie. Poszczególne gatunku są prażone oddzielnie powoli przy jednakowej temperaturze  w kotle obrotowym, dzięki czemu dochodzi do powstania ekskluzywnej mieszanki z niepowtarzalnym aromatem. Jeden z najbardziej prestiżowych produktów producenta kusi delikatną słodkością i wyrafinowaną kwasowością. Kawa mielona Hausbrandt Gourmet udowadnia, że słusznie należy na pierwsze miejsca. Doskonałe espresso ze znakomitym pełnym smakiem i szerokim wachlarzem dalszych posmaków zauroczy bez wątpienia wszystkich.

Kawę mieloną Hausbrandt Gourmet oferujemy w stylowej puszce, która jest nie tylko praktyczna do przechowywania kawy, ale jednocześnie służy jako piękny podarunek.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
1
Kwaśność
2
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
1
Skład
Směs
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje