×

Hausbrandt Gourmet Columbus kawa mielona 250g

Niezwykłe połączenie smaku i aromatu sprawia, że  kawa ziarnista Premium Gourmet Columbus to wyjątkowe przeżycie. Delikatny i zrównoważony smak, za który jest odpowiedzialnych dziewięć rodzajów kawy Arabica, zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających „kawoholików“.

38,05 zł‎
30,94 netto
Wyprzedane

Informacja o kawie


Skład

100% Arabica

Nadaje się do

Ekspres przelewowy
Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
Kawiarka
French press
Dżezwa

Smak

Słodki
Gorzki
Kwaśność

Stopień palenia

Niski Średni Wysoki

Zawartość kofeiny

Niski Średni Wysoki
Opis

Jak smakuje kawa Gourmet Columbus

Niecodzienne połączenie smaków z odcieniem owoców cytrusowych, gorzkiej czekolady i odrobiną smaku lukrecji sprawiają, że kawa mielona Hausbrandt Gourmet Columbus staje się jakościowym towarzyszem dla każdego miłośnika kawy. Ta 100% Arabica to kolejna kawa z serii mieszanki Premium marki Hausbrandt.

Niepowtarzalny smak i aromat zaprowadzą Cię do dalekiej Kolumbii

Za znakomity smak jest odpowiedzialnych dziewięć rodzajów Arabica pochodzących wyłącznie z  Kolumbii. W porównaniu z seryjnie produkowanymi kawami kawa ziarnista Hausbrandt Gourmet Columbus może pochwalić się wyższą jakością ziaren. Delikatny i zrównoważony smak kawy zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających „kawoholików“. Pierwszorzędną i znakomitą mieszanką możesz delektować się o którejkolwiek porze dnia i zawsze choć na chwilę zaprowadzi Cię do dalekiej Kolumbii, gdzie rozpoczyna się droga za niezwykłym włoskim espresso  

Kawę mieloną Hausbrandt Gourmet Columbus oferujemy w stylowej puszce, która jest nie tylko praktyczna do przechowywania kawy, ale jednocześnie służy jako piękny podarunek.

"Šalek 
Szczegóły produktu

Opis

Słodki
2
Gorzki
2
Kwaśność
2
Stopień palenia
2
Zawartość kofeiny
1
Skład
100% Arabica
Kawiarka
1
French press
1
Dżezwa
1
Sposoby płatności i dostawy
Oceny
Brak ocen

Menu

Informacje