×
Pellini Caffè

Pellini Caffè

Pellini to wyśmienita włoska mieszanka otoczona tradycją rodzinną i miłością do jakościowej kawy. Historia prażalni Pellini S.p.A. rozpoczęła się w 1922 roku w mieście zakochanych Weronie. Silna wola, determinacja i pracowitość stały przy każdej decyzji, które z małej prażalni rodzinnej stworzyły jednego z najlepszych producentów włoskiego espresso.

Tradycja rodzinna oznacza znakomitą kawę włoską

Pasja do kawy jest w Pellini przekazywana już ponad cztery generacje. Niezwykłe dziedzictwo i długoletnie doświadczenia sprawiają, że picie kawy  Pellini to niepowtarzalne przeżycie. Wyjątkowy smak i znakomity aromat prawdziwego włoskiego espresso docenią nawet najbardziej wymagający znawcy kawy.

Wybrane ziarna z najlepszych kawowych regionów  są mieszane zgodnie ze starodawną tradycyjną recepturą i wytwarzają  wyjątkowy smak, typowy dla znakomitej włoskiej kawy Pellini. Powolne prażenie dostarcza ziarnom  powabny aksamitnie brązowy kolor i opowiada się za wyśmienitym zharmonizowanym smakiem  i zrównoważonym aromatem.

Włoskie espresso dla wymagających

Kawa Pellini należy do jednej z największych prażalni kawy we Włoszech, gdzie każdego roku zostanie wyprodukowanych ponad 12 000 ton kawy. Owszem firma rodzinna skupia się na włoski rynek i eksportuje tylko mały procent z swej produkcji. Pellini Caffé S.p.A. zapisała się do serc miłośników kawy jako marka najwyższej jakości, która przynosi doskonałość w przygotowaniu kawy i niezwykłe przeżycie z jej picia.

Logo Pellini 
La Bottega - italská káva z Modeny
Pokazano 1-15 z 26 pozycji

MENU

Informacje