×
Segafredo

Segafredo

Znakomita włoska kawa Segafredo Zanetti pojawiła się na czeskim rynku w 1994 roku i od tego czasu zdążyła podbić serca wszystkich miłośników tego aromatycznego napoju. Za smak delikatnej kawy możemy podziękować handlowcowi z nadzwyczajnym entuzjazmem, który włoskie espresso rozszerzył nie tylko do Europy, ale również do całego świata. Urokowi tej kawy trudno stawiać opór.

Miłość do kawy na pierwszym miejscu

Firma Segafredo Zanneti została założona przez Massimo Zanneti w 1973 roku w północnych Włoszech w mieście Bolonia, gdzie kupił swą pierwszą prażalnię kawy. Rodzina pana Zanneti handlowała z zieloną kawą od zawsze, ale Massimo był pierwszy, który rozpoczął produkcję i sprzedaż prażonej kawy. Dziś jest właścicielem 15 prażalni kawy i 32 spółek zależnych, które szerzą jego miłość do kawy po całym świecie. Od Bolonii przez Europę, aż do Ameryki Południowej, USA i Australii.

Zwolennicy kawy Segafredo wypijają dziennie ok. 50 milionów filiżanek espresso. Firma rodzinna Segafredo Zanneti jest obecnie wiodącym producentem espresso we Włoszech i na całym świecie.  Godny podziwu obrót roczny 1,2 miliardy dolarów (ok. 22,5 miliardy koron czeskich) czyni z firmy największą prywatną spółkę w przemyśle kawowym!

Segafredo sprowadziło proces produkcji kawy do doskonałości

Od uprawy kawy na plantacjach, pierwotnej obróbki, zakupu i wyboru jakościowych mieszanek kawy, prażenia w prażalniach z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń technologicznych aż po końcowe opracowanie w ekspresie/maszynce do kawy klienta. Spółce Segafredo Zanneti udało się osiągnąć doprawdy coś nadzwyczajnego w skali światowej: potrafiła połączyć z sobą wszystkie fazy, które mają wpływ na jakość końcowego produktu, tak jak żadnej innej spółce zajmującej się handlem z kawą. To z kawy Segafredo czyni sprawę pierwszorzędnej jakości.

Delektuj się legendarną kawą Segafredo na całym świecie

Oprócz tego, że oferuje znakomitą kawę, Segafredo produkuje także profesjonalne urządzenia barów kawowych i urządzeń do espresso  marki La San Marco. W dodatku słynnym espresso można się delektować w jednej z ponad 600 kawiarni Segafredo Zanetti Espresso, które są rozproszone po całym świecie!

 
Logo SegafredoLa Bottega - italská káva z Modeny
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

MENU

Informacje